ATD – poprzednie relacje

1. i 2. edycja Atende Technology Day już za nami!
Sprawdź, jak było lub przeżyj to z nami jeszcze raz!

ATD 2. – 20 listopada w Warszawie i 22 listopada w Katowicach

O czym mówiliśmy?

Podczas 2. edycji warsztatów technologicznych ATD zaprezentowaliśmy szczegóły pierwszego w Polsce wdrożenia Cisco SDA, systemu dostępu definiowanego programowo, oraz wdrożenia Cisco Umbrella, aplikacji z chmury dla bezpieczeństwa w internecie. Opowiedzieliśmy również o Cisco Webex Meetings i Webex Teams, rozwiązaniach dla lepszej współpracy zespołowej. W ramach bonus tracka uczestnicy ATD poznali korzyści z wdrożenia technologii blockchain do celów digitalizacji dokumentów i jak to zrobić, krok po kroku. Oprócz solidnej dawki wiedzy uczestnicy wydarzeń mieli możliwość wypróbowania swoich sił w na symulatorze rajdowym VR. Zobacz naszą fotorelację!

 

1. edycja ATD

ATD 1. – 19 czerwca w Katowicach i 21 czerwca w Warszawie

O czym mówiliśmy?

Podczas 1. edycji ATD uczestnicy warsztatów mieli okazję poznać najnowsze rozwiązania technologiczne z obszaru Sieci, Bezpieczeństwa i Systemów pracy grupowej. Eksperci z Atende i Cisco opowiedzieli m.in. o wdrożeniu Cisco ISE i Firepower w LINK4, którego celem było stworzenie spójnego systemu ochrony, aby zabezpieczyć ciągłość procesów biznesowych firmy i zapewnić bezpieczeństwo danych. Przedstawiliśmy również wdrożenie chmury prywatnej w oparciu o Cisco ACI w urzędzie jednego z największych polskich miast, którego celem było wprowadzenie spójnej i centralnej kontroli aplikacji oraz sieci, jak również zoptymalizowanie wydajności operacji w posiadanym przez Klienta centrum przetwarzania danych. Opowiedzieliśmy ponadto o wdrożeniu Cisco TelePresence wraz z oprogramowaniem komunikacyjnym Cisco Jabber u jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Poniżej fotorelacja!

 

Więcej niż VOD

Zarejestruj się do platformy bezpłatnie, aby uzyskać
dostęp do materiałów w pełnej wersji

Nieograniczony dostęp

Nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów na stronie w tym VOD.

Otrzymuj powiadomienia

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych filmach i materiałach na stronie.

Pełne wypowiedzi

Przeczytaj pełne wypowiedzi ekspertów firmy Atende na temat technologii.

Zarejestruj się, aby mieć dostęp do VOD

Oglądasz materiał w wersji demo. Zarejestruj się bezpłatnie, aby obejrzeć materiał w pełnej wersji.

* Administratorem danych osobowych jest Atende S.A. z siedzibą przy placu Konesera 10a, 03-736 Warszawa. Podane dane w formularzu będą przetwarzane w celu komunikacji związanej z wydarzeniem ATD – Atende Technology Day, udostępnienia materiału VOD oraz otrzymywania od nas komunikacji marketingowej. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest nasz uzasadniony prawnie interes polegający na udostępnieniu Ci materiału VOD, a w przypadku wysyłania informacji związanych z Grupą Atende – Twoja zgoda. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdej chwili możesz ją odwołać. Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Nie będą również przekazywane do państwa trzeciego. Przysługuje Ci prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia. Masz prawo złożenia skargi na przetwarzanie swoich danych osobowych do organu nadzorczego. Sprawdź naszą politykę prywatności na www.atende.pl.

Zarejestruj się w serwisie bezpłatnie aby uzyskać
dostęp do materiałów w pełnej wersji

* Administratorem danych osobowych jest Atende S.A. z siedzibą przy placu Konesera 10a, 03-736 Warszawa. Podane dane w formularzu będą przetwarzane w celu udostępnienia materiału VOD oraz otrzymywania od nas komunikacji marketingowej. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest nasz uzasadniony prawnie interes polegający na udostępnieniu Ci materiału VOD, a w przypadku wysyłania informacji związanych z Grupą Atende – Twoja zgoda. Twoja zgoda jest dobrowolna i w każdej chwili możesz ją odwołać. Twoje dane nie będą nikomu udostępniane. Nie będą również przekazywane do państwa trzeciego. Przysługuje Ci prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia. Masz prawo złożenia skargi na przetwarzanie swoich danych osobowych do organu nadzorczego. Sprawdź naszą politykę prywatności na www.atende.pl.